ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

Oyun Riplemek Resimli Anlatım

4 posters
YazarMesaj
ßLinKo
Geveze KO Team
Geveze KO Team
ßLinKo

Rep Puanı Rep Puanı : 36

Oyun Riplemek Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Oyun Riplemek Resimli Anlatım   Oyun Riplemek Resimli Anlatım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:06 pm

Oyun riplemek teknik olarak bir oyunun (fiziksel manada) içeriğini değiştirmektir. Biz burada bunu yapacağız.
Oyunun boyutunu küçültmek için UHARC ile sıkıştırma yapmayacağız!

örnek kurulum paketi hazırlayacağım oyun Black&White. Önce bu oyunu cd den bilgisayara kuruyorum. Daha sonra Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme sitesinden ya da Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme sitesinden bu oyun için nocd crack buluyorum. Bulduğum crackları uygula***** oyunu PC den çalışır hale getiriyorum.
Daha sonra netteki herhangi bir siteden bu oyun için bir türkçe yama buluyorum. Bu yamayı da oyuna uyguluyorum ve sonuçta elimde cracklenmiş, türkçe bir black&white oyunu oluyor.

Şimdi bize gereken program bir kurulum programı. Ben burada "install creator" programını kullanıyorum. Kullandığım sürüm türkçeleştirlmiş versiyon olduğundan işleri daha da kolaylaştırıyor.

Bu oyunda gerekmiyor ama isterseniz oyunun masaüstü simgesi için değişik bir ikon kullanmak isterseniz önceden internetten uygun bir ikon dosyası (.ico ile biten ve genellikle 16*16 ya da 32*32 ebatlarında olan bir resim dosyası türü) bulun. Ve bunu oyunun kurulum klasör içine atın.

Ayrıca kurulum sırasında ekrana gelecek arayüz için uygun bir arayüz kullanmak isterseniz internetten oyununuz ile ilgili bir screenshot ve ya wallpaper de önceden hazırlayın. Kulanacağınız bu resimi de bmp olarak kurulum klasörü içine atın. Oyun wallpaperleri için Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme sitesine bakılabilir.
Kurulum paketi yapmadan önce son bir kez daha oyunun çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hatta mümkünse bu kontrolü birden fazla bilgisayarda (ya da kendi bilgisayarınızdaki diğer bölümlerde) deneyin. Mesela oyunu C: ye cd den kurup crack ve yama yaptıysanız daha sonra bu haliyle d: ye kopyalayıp kopyaladığınız bu klasörden çalıştırmayı deneyin. Sorun yoksa oyunu paketleyelim:

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 15er

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 22tp

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 30tw

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 48aw

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 59ko

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 60cs

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 74ns

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 81cy

2----
Oyun Riplemek Resimli Anlatım 91fs

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 102qq

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 124as

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 135bh

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 148fc

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 159ab

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 166vy
Oyun Riplemek Resimli Anlatım 173gs

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 180wx

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 190dn

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 204lt

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 212zi

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 227oq

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 236md

Oyun Riplemek Resimli Anlatım 245nu

Oyunu nete yüklemek istersek önce winrar ile daha küçük parçalara ayırmalıyız. Daha sonra da Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme ya da Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme gibi sitelere yükleyebiliriz.
Programı Burdan Çekin:

Oyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Oyun Riplemek Resimli Anlatım IndirOyun Riplemek Resimli Anlatım Hideleme
https://goo.gl/NBRKZb
DARKDANTE
Sponsor
Sponsor
DARKDANTE

Rep Puanı Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Oyun Riplemek Resimli Anlatım   Oyun Riplemek Resimli Anlatım Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 9:31 pm

saol
eashock
Level 83
Level 83
eashock

Rep Puanı Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Oyun Riplemek Resimli Anlatım   Oyun Riplemek Resimli Anlatım Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 1:50 pm

Teşekkürler
http://forum.tr.knightonlineworld.com
The_Gameover
Level 1
Level 1

Rep Puanı Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Oyun Riplemek Resimli Anlatım   Oyun Riplemek Resimli Anlatım Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 2:07 pm

Ty Güzel paylasım
http://knight-koxp.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OYUN RİPLEMEK RESİMLİ ANLATIM(PROGRAMSIZ VE ÇOK BASİT)
» ProKoxp Calıstıramayanlar icin Resimli Anlatım ..
» GTA IV FuLL rip oyunu indir eksiksiz ve resimli anlatım
» Saocs Bot | Denendi Resimli Anlatım
» Ripli Oyunların Kurulumu (Resimli Anlatım)