ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

Sene Olmuş 2020 :)

YazarMesaj
ßLinKo
Geveze KO Team
Geveze KO Team
ßLinKo

Rep Puanı Rep Puanı : 36

Sene Olmuş 2020 :) Empty
MesajKonu: Sene Olmuş 2020 :)   Sene Olmuş 2020 :) Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2020 10:24 am

Hatta 2021 olacak... 

Aradan yıllar geçmiş gözlerim doldu gözlerim. Bu forumun önceki adı geveze forumdu. 2008 yılında k2network'ün pvp serverlar için uyguladığı engellen bizde nasibimizi almıştık. Sonra extra forum oldu mecburen isim değiştir ve kitlesini kaybetti. Bizde bırakmak zorunda kalmıştım. Vay be 30 yaşına geldim. Aradan 10-11 yıl geçmiş ve tesadüfen denk geldim. Bir bakayım hatırlıyor muyum şifremi diye denedim ve hatırlamaz olur muyum az mı emek vermiştik bu forum için alpa, sessizadam ve ben Tebessüm

Buraları ıpıssız, sessiz ve sakin görmek beni çok üzdü. Gördüğüm kadarıyla alpa bizden sonra toparlamak için biraz uğraşmış ama olmamış kaçan tren gitmiş bir kere... Yine de almamış rütbelerimizi her ne kadar arkadaş birbirimize ulaşamıyor olsakta adamsınız sessizadam ve alpa adamsınız!

Çocukluğumuz, anılarımız ve en eğlenceli zamanlarımız bu forumda geçmişti. Şimdi o güzel günleri yad etmek için tekrar bir forumda turlayacağım seviliyorsunuz ♥

2008 açılan bu forum bugün 12 yaşında, 13 yaşına az kalmış....

ßLinKo likes this post

https://goo.gl/NBRKZb

Sene Olmuş 2020 :)
1 sayfadaki 1 sayfası